Výrobce betonových skořepinových tvárnic,
ztraceného bednění, stropních konstrukcí

Úvodní strana | Kontaktujte nás

 

Společnost Neico

Firma NEICO spol. s r. o. jako ryze česká společnost zahájila výrobu betonových skořepinových tvárnic v roce 2004. Rozhodnutí o výrobě předcházel průzkum, jednání a návštěvy ve Francii a dalších západoevropských zemích, kde je tento materiál nejčastějším stavebním artiklem. Přesvědčení o vysokých kvalitách betonových skořepinových tvárnic jsme nabyli nejen z výrobních závodů, ale i přímo u realizací staveb.

V roce 2005 vznikl ve Slaném, 20 km od Prahy, zcela nový závod s plně automatickým provozem, disponující nejmodernějšími technologiemi pro dosažení nejvyšší kvality a přesnosti rozměrů našich výrobků. Mezi naše významné zákazníky patří např. společnosti Xella CZ, s.r.o., Hornbach, STAVMAT STAVEBNINY a.s., Stavebniny DEK a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., PRO-DOMA, SE a mnoho dalších.

Stěžejním výrobním artiklem jsou skořepinové tvárnice, stropní systém a ztracené bednění. Sortiment dále rozšiřujeme o betonové výrobky pro dům i zahradu.

Doufáme, že naše produkty si budou nadále nacházet své spokojené odběratele.

 
 
© NEICO, spol. s r.o.,
Všechna práva vyhrazena

© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 

Informace o souborech cookies:
Webové stránky mají pouze technická/krátkodobá cookies k zajištění správné funkčnosti všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Beru na vědomí