Beru na vědomí

Výrobce betonových skořepinových tvárnic,
ztraceného bednění, stropních konstrukcí

Úvodní strana | Kontaktujte nás

Volná pracovní místa

Aktuálně do našeho týmu hledáme nové spolupracovníky na tyto pozice:

Strojník vibrolisu

Náplň práce: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastavování a úprava základních parametrů stroje pomocí PC, diagnostika a odstraňování poruch, základní údržba.

Požadujeme: SOU technického zaměření (strojní, elektro), praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz řidiče VZV, průkaz jeřábníka, vazače.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, prespektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti, finanční růst v závislosti na osobním rozvoji.

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Skladník - řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní náplň: příjem a výdej materiálů a výrobků na sklad, nakládka kamiónů, údržba a skladování.

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Průkaz na VZV a praxe na obdobné pozici vítána.

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Jestliže se domníváte, že nám máte co nabídnout, pošlete nám svůj životopis.

Odesláním životopisu dáváte v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti NEICO, spol. s r.o. souhlas s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete, byly zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.